ההופמנים בדרכים

בן גוריון – וינה

זהו זה …. סןף סוף זה הגיע …..

תאריך –  סוף החופש הגדול ….לפני שהילדים מתחילים לטפס על הקירות , לפני שהם מקבלים נקע באגודל מרוב שיחות ב whatsup  , ארזנו את עצמנו  והגענו לשדה התעופה היעד וינה ….

למה וינה אתם שואלים ? אין לנו תשובה ברורה , כאשר הוזמנו הכרטיסים לא היו טיסות ישירות (הכרטיסים הזמנו חצי שנה לפני הטיול) ללובליאנה , והמחיר של הכרטיס לוינה היה סביר .

image

הערה …

נוהל ההתברברות הרגיל של משפחת הופמן אומר … פרק הזמן מהרגע שנוחתים במקום זר ואוספים את הרכב ונוסעים למלון לוקח בערך כמו זמן הטיסה עצמה ….

לא היינו רחוקים כל כך …..

לאחר מסע יסורים אספנו את הרכב משדה התעופה ונסענו לכיוון בית המלון בו אנחנו הולכים להעביר את הלילה לפני הנסיעה המתוכננת לסלובניה יום למחרת ….

המלון Novotel נמצא בפרברי וינה מרוחק 15 דקות נסיעה משדה התעופה , שוטטנו קצת למצוא חנייה וביצענו chek in  , חשבנו שנוכל ללכת לאכול ולנוח לאחר היום המתיש שהיה , אבל לבנות היו תוכניות אחרות ,

במרחק של 10 דקות הליכה מהמלון נמצא פארק השעשועים  "פראטר" שנחשב לאחד הפארקים הותיקים פועלים הוינה , הפארק מלא במתקנים אקסטרים, רכבות הרים , שדים, מכוניות מתנגשות, בול פגיעה שני גלגלי ענק כאשר אחד מהם ותיק וישן ובנוי מעץ ….. בקיצור גן עדן לילדים , הכניסה היא חינם אך כל אטרקציה עולה כסף .

image

 

העייפות של הילדים עברה מהר מאד בשעה שעלו וטיפסו והסתובבו במתחם הפארק חרף השעה המאוחרת …..

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *